معرفی محصول

نکات کلیدی و ضرورت های استفاده از دستگاه وکیوم

نکات کلیدی و ضرورت های استفاده از دستگاه وکیوم

نکات کلیدی و ضرورت های استفاده از دستگاه وکیوم

تا به حال به این فکر کرده اید استفاده از وکیوم ها چه تاثیری در رابطه ها می گذارد و آیا تاثیرگذاری آن ها آنقدر زیاد است که بتوان یک رابطه لذت بخش داشت؟ با ثناطب همراه باشید تا نکات کلیدی و ضرورت های استفاده از دستگاه وکیوم را مطالعه کنید

موضوع قطر و طول اندام تناسلی می تواند تاثیر خوب و یا موثری در رابطه های جنسی بر جای داشته باشد و یکی از دغدغه های آقایان است که می تواند شریک زندگی خود را راضی کنند اما بر خلاف تصورات بسیاری از زنان، اندازه و قطر اندام تناسلی تاثیری در رابطه ندارد ، بلکه مهارت کافی و انجام پوزیشن های تاثیر گذار و هم چنین معاشقه می تواند، به عنوان مهمترین معیار ها در رابطه شناخته شود.

اما خب داشتن اندامی با طول و قطر مناسب می تواند سبب ایجاد فشار بالایی در بخش ها و ماهیچه های اندام های تناسلی زنان داشته باشد و تاثیر موثری در ایجاد لذت در بانوان شود

تمامی موارد و علائم بالا در کنار هم موجب می شود، تا داشتن آلتی قطور و حجیم برای مردان دارای اهمیت باشد.

از سمت دیگر، شکل طبیعی آلت و همچنین وجود عوامل خارجی و محیطی مانند رشد در فضاهای با کار و فعالیت بدنی بالا، ژنتیک و همچنین  برخورد نا مناسب با آلت تناسلی در مردان از یک سمت و از سمت دیگر پوشیدن لباس های تنگ و چسبناک در کنار لباس های زیر از جنس پلاستیک سبب می شود تا آلت انحرافاتی پیدا کرده و به طرفین منحرف شود.

گرچه این موضوع از نظر پزشکی بسیار طبیعی بوده و تاثیری در رابطه های جنسی ندارد اما نداشتن اندامی با ظاهر زیبا می تواند در برقراری رابطه های جنسی اثر گذار باشد. علاوه بر این داشتن یک آلت تناسلی صاف و بدون انحراف نیز نقش مثبتی در تحریک نقطه جی و سایر نقاط حساس واژن بر عهده داشته باشد.

تمامی این موارد در کنار یکدیگر سبب شده تا مردان و پسران به دنبال استفاده از روش های مختلفی در راستای بزرگتر کردن اندام های تناسلی باشند. وجود قرص های مختلف، دارو های گیاهی و شیمیایی مختلف و همچنین تبلیغات گسترده سبب شده تا انتخاب یک محصول مناسب برای مردان بسیار دشوار باشد. 

نحوه کارکرد دستگاه وکیوم

. این محصولات که با استفاده از پمپ تخلیه هوا، هوای موجود در استوانه را خالی می کنند، با ایجاد کشش در اندام مردانه سبب می شوند تا حجم گردش خون در این اندام بالا رفته و نهایت ایرادات ظاهری آن بر طرف شود. شاید این نکته برای شما نیز جالب باشد که استفاده از وکیوم ها می تواند در زنان و به منظور افزایش حجم سینه و باسن نیز مورد استفاده قرار گیرد. هرچند باید به جنسی و دوام و استفاده از محصول توجه داشت. 

توجه داشته باشید که استفاده از ژل روان کننده در زمان استفاده از وکیوم ضروری است، بعضا افرادی که از ژل حجم دهنده نیز استفاده کرده اند از نتایج کار رضایت کافی را داشته اند.

برای خرید انواع مختلف دستگاه های وکیوم آقایان و بانوان می توانید از اینجا خرید کنید .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *