معرفی محصول

استفاده از ژل لیدوکائین در روابط زناشویی

استفاده از ژل لیدوکائین در روابط زناشویی
اگر تمایل دارید از موارد استفاده ژل لیدوکائین خصوصا برای رابطه جنسی اطلاعات بیشتری به دست آورید، با ثناطب همراه شوید.

ژل لیدوکائین چیست

ژل لیدوکائین در قسمت‌های مختلف بدن برای ایجاد بی‌حسی یا از دست دادن احساس در بیمارانی که اقدامات پزشکی خاصی انجام می‌دهند، استفاده می‌شود. این دارو با مسدود کردن سیگنال‌های انتهای عصبی در پوست از درد جلوگیری می‌کند اما مانند داروهای بیهوشی عمومی هنگام استفاده برای جراحی باعث بیهوشی نمی‌شود.

به عبارتی دیگر ژل  لیدوکائین برای تسکین درد و خارش ناشی از شرایطی مانند آفتاب سوختگی یا سایر سوختگی‌های جزئی، نیش حشرات، برای پیشگیری و کنترل درد در پروسیجرهای مربوط به مجرای ادرار مردانه و زنانه، جراحی‌های کوچک دندان و مواردی از این قبیل استفاده می‌شود.

استفاده از لیدوکائین در درمان زود انزالی

یکی از روش هایی که این اواخر بسیار مورد استفاده مردانی که زودانزالی دارند قرار می گیرد استفاده از داروهای بی حسی مثل اسپری تاخیری لیدوکائین مخصوص آقایان است.

 

به شکل های گوناگون مثل اسپری ، کرم ، ژل در بازار وجود دارند . این داروها با بلوک کردن هدایت عصبی مانع انتقال تحریک حسی از اعصاب قسمت آلت شده و در نتیجه هنگام رسیدن به انزال زیاد می شود . باید دقت کرد که استفاده از مواد بی حسی مانند شمشیر دو لبه است و استفاده زیاد و اشتباه از آنها می تواند هدایت عصبی را از آلت به طور کامل متوقف کند .

 

در نتیجه مرد نه تنها از نزدیکی هیچ حس لذتی نمی برد بلکه حتی امکان دارد برای مدت کوتاهی شهوت خود را نیز از دست بدهد و حتی نتواند نعوظ و عمل نزدیکی را انجام دهد! چنانچه از اسپری استفاده میکنید باید نوع مرغوب آنرا تهیه کنید. 

بهترین قسمت برای استفاده از اسپری تاخیری قسمت زیر کلاهک آلت است . بهتر است بیست دقیقه پیش از نزدیکی یک یا دو پاف در این قسمت اسپری کنید . کم کم هر کس با توجه به حالت بدنی میتواند مقدار اسپری مناسب برای بدن خود را پیدا کند. شیوه استفاده از کرم ها و ژل های بی حسی نیز مثل اسپری است .

 

زمان استفاده از مواد بی حسی فراموش نکنید که حتما چند دقیقه پیش از انجام نزدیکی باید آلت خود را چند بار با آب بشویید یا اینکه از کاندوم استفاده کنید چون این مواد بسیار زود از راه مخاط واژن جذب شده و سبب بی حسی آن می شود در نتیجه شریک جنسی شما هیچ لذتی از آمیزش نمی برد و یا اینکه دیرتر ارضاء می شود و نتیجه برعکس خواهید گرفت .

 

در صورت استفاده از مواد بی حسی باید به وضعیت طرف مقابل هم دقت داشته باشید . برخی ها خوشحال از اینکه دیگر انزال زودرس ندارند ، مدت طولانی پشت سر هم نزدیکی کرده و سبب ضرر رساندن مخاط واژن و حس درد و ناراحتی در سمت مقابل میشوند .

داروهایی مانند لیدوکائین و یا اسپری های بی حسی دندان و غیره … این داروها می تواند نتیجه بخش باشد و عارضه های خاصی نیز در کوتاه مدت ندارد. در حقیقت می تواند برای درمانهای کوتاه مدت به کار رود تا اضطراب شخص از بین برود. تاثیرات دراز مدت آن روی بیضه ها معلوم نیست و گزارش مثبت و منفی در این مورد وجود ندارد .

لیدوکائین ماده ی خوبی برای بی حس کردن آلت می باشد و حدودا تا 30 دقیقه مانع انزال می شود برای مرد شاید خیلی عالی باشد اما برای زنان 30 دقیقه دخول و خروج آلت خسته کننده بوده و مطلوب نمی باشد و سبب نفرت از نزدیکی می شود.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *