آموزش

ورزشهایی که بر کیفیت رابطه جنسی می افزایند!

ورزشهایی که بر کیفیت رابطه جنسی می افزایند!

ورزشهایی که بر کیفیت رابطه جنسی می افزایند!

در کل ورزش کردن و گرم کردن بدن قبل از رابطه جنسی باعث توانایی جنسی شما می شود در مطلب زیر قصد داریم به ورزشهایی که بر کیفیت رابطه جنسی شما کمک می کند بپردازیم پس با ثناطب همراه باشید.

این ورزش ها شامل موارد زیر می باشد که هم زنان و هم مردان می توانند انجام بدهند.

1-  شنای سوئدی

 از بین ورزش ها این ورزش بسیار مناسب است. اگر شما شکل معمولی آن را نمی توانید انجام دهید، بصورت نیمه ایستاده و به کمک دیوار یا یک صندلی انجام دهید. هر بار در سه نوبت 12 یا 15 تایی انجام دهید.

وقتی آمادگی کافی را بدست آوردید ، زانوها را بر زمین گذاشته و این حرکت را انجام دهید در این حالت باید کمرتان صاف بوده و با آرامی تا جایی که نوک دماغتان با زمین تماس پیدا کند ، پایین بیایید. وقتی به اندازه کافی آماده شدید به روش معمولی خود که در تصویر می بینید ،این ورزش را انجام دهید.

شنا سوئدی

شنا سوئدی

2- ورزش های شکمی

در کل اندام شکمی هر کس نقش بسیار مهمی در رابطه جنسی بازی می کند. با انجام نرمش های تقویتی می توان علاوه بر شکمی خوش فرم، می توان ماهیچه های قوی و اندام سالمتری داشت. شما می توانید هر بار حرکت شکمی را در 3 یا 5 نوبت 15 تا 20 تایی انجام دهید. برای تقویت اندام های شکمی ، آقای ریچ انجام حرکت پل زدن را هم توصیه می کند.

3- هالتر روبرو

این ورزش ماهیچه های پشت و کمر شما و نیز عضلات پا و ران را خوب تقویت می کند.

4- کشش و خمش به چپ و راست

تمرین های کششی و خمشی موجود می تواند به شما کمک کند.

دراز نشست

دراز نشست

5- تمرین های هل دادن یا کشیدن

در یک سالن ورزشی ، شما می توانید انواع حرکات هل دادنی و یا کشیدنی را به کمک وسایل مخصوص انجام دهید.

بطور کلی، گرم کردن بدن از طریق حرکات ورزشی قبل از رابطه جنسی ، می تواند بسیار مفید باشد. و باعث تقویت نعوظ و پایداری آن گردد
ورزش های دیگری همچون پیاده روی ، شنا، دویدن، پیلاتس، یوگا ، دوچرخه سواری یا هر ورزش دیگری که دوست دارید ، بسیار مفید خواهد بود.
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *