آموزش

6 گیاه مفید برای افزایش میل جنسی

6 گیاه مفید برای افزایش میل جنسی

6 گیاه مفید برای افزایش میل جنسی

اگر احیانا احساس بی میلی جنسی و یا اختلالات زود انزالی ،‌کاهش میلی جنسی و … شدید گیاهان می توانند در این موضوعات به کمک شما بیایند امروز قصد داریم به 6 گیاه مفید برای افزایش میل جنسی بپردازیم که به افزایش میل جنسی شما کمک می کنند پس با ثناطب همراه باشید.

گیاه گزنه برای افزایش میل جنسی

احتمالاً از گزنه چیزی جز خارش و سوزش پوست در ذهن ندارید؛ اما باید بدانید که همین گیاه خودرو و معمولی باعث افزایش تستوسترون می شود و میل جنسی شما را افزایش می دهد. هر چه میزان تستوسترون در حال گردش بدن بالا باشد میل شما به برقراری رابطه ی جنسی با شریک زندگی تان نیز افزایش خواهد یافت.

گیاه الوتروکوکوس برای تولید هورمون های جنسی بیشتر

خستگی، استرس و فشارهای روحی همه و همه روی میل و قوای جنسی تأثیر منفی دارند. برای مقابله با این عوامل مخرب و همچنین افزایش میل و لذت جنسی گیاه الوتروکوکوس مفید است. ریشه ی این گیاه باعث تحریک غدد «آندوکرین» به خصوص غدد جنسی می شود. الوتروکوکوس همچنین باعث ترشح بیشتر هورمون های جنسی شده و به این ترتیب میل جنسی را افزایش می دهد. این گیاه از طرف سازمان جهانی سلامت به عنوان محرک و تونیک موثر برای بدن معرفی شده است.

دارچین برای تحریک میل جنسی خانم ها

 دارچین باعث افزایش قدرت بدن شده و خستگی را رفع می کند. به این ترتیب شور و نشاط جنسی را افزایش می دهد. از این گذشته دارچین مانند محرک استروژن عمل کرده و برای همین هم به افزایش میل جنسی خانم ها کمک بیشتری می کند.

گیاه دامیانا

تأثیر گیاه دامیانا روی میل جنسی از سال ها پیش شناخته شده است. در ابتدای قرن بیستم، این گیاه به صورت فراوری های دارویی وارد داروخانه های اروپا شد. این روزها نیز انواع مکمل های این گیاه برای تقویت و افزایش قوا و لذت جنسی به فروش می رسد.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف مکمل های این گیاه به تنهایی یا به همراه گیاه جینسنگ و جینکو باعث افزایش دفعات ارگاسم و افزایش لذت جنسی شده و اختلالات مربوط به خشکی واژینال را کاهش می دهد. همچنین  این گیاه همچنین باعث بهبود اختلالات جزئی جنسی آقایان نیز می شود.

جینسنگ قرمز برای رفع اختلالات زود انزالی

اگر از مشکل زودانزالی و اختلالات جنسی رنج می برید به جینسنگ قرمز اعتماد کنید. این گیاه برای رفع مشکل زود انزالی مفید است. جینسنگ قرمز روی سیستم عصبی مرکزی و همچنین روی بافت های جنسی آقایان (مانند ویاگرا) تأثیر می گذارد. از طرف دیگر این گیاه تقویت کننده است و خستگی، کسالت و بی میلی جنسی را از بین می برد.

انار, محرک جنسی صد در صد طبیعی

انار یکی از آن میوه های بالابرنده ی میل و لذت جنسی است. نتایج یک پژوهش آمریکایی که روی ۵۳ مرد انجام شده است نشان می دهد که مصرف انار با اختلالات زودانزالی و مشکلات جنسی مقابله می کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *