آموزش

راههای تقویت ارگاسم در مردان

راههای تقویت ارگاسم در مردان

راههای تقویت ارگاسم در مردان

بیشتر مردان آنقدر در مورد رضایت جنسی زنان فکر می کنند که از خود غافل می شوند و فراموش می کنند که باید از رابطه جنسی نیز لذت ببرند! موضوع بحث امروز ما این است که چگونه ارگاسم را تقویت می کنید. در حین رابطه جنسی ، باید به خواسته ها و نیازهای جنسی شریک جنسی خود و همچنین خود توجه کنید و ضمن رضایت او ، می توانید از ارگاسم خود لذت بیشتری ببرید.

راههای تقویت ارگاسم در مردان  در هفت مورد خلاصه شده است:

1- به حواس پنجگانه بیشتر توجه کنید: به صداهای اطراف خود توجه کنید ، مانند صدای موسیقی یا صدای ناله های اروتیک همسرتان. با دست خوب خود تمام قسمت های بدن او را لمس کنید. سعی کنید بوی رابطه جنسی اطراف خود را استشمام کنید. بدن زن را ببوس و بخور. و در آخر ، همیشه در حین رابطه جنسی به هم نگاه کنید.

2- تخیلات و تخیلات سکسی کمک زیادی به تحریک شما و تقویت ارگاسم می کند. تخیلات سکسی خصوصاً در اولین رابطه جنسی و زمانی که هنوز با او آشنا نیستید بسیار مفید است.

3- از او بخواهید که قسمتهای مختلف بدن شما را تحریک کند. در بسیاری از مردان ، یک نقطه G در مقعد وجود دارد. در این حالت ، در حین رابطه جنسی ، از شریک زندگی خود بخواهید که دور مقعد شما را بمالد یا انگشت خود را وارد مقعد کند و غده پروستات را تحریک کند. انجام این کار همزمان با ارگاسم لذت را دو چندان می کند.

 اگر شما از مردانی هستید که دوست ندارید مقعد را لمس کنید ، از همسرتان بخواهید بیضه های شما را با دستان خود ماساژ دهد. فشار دادن بیضه ها در هنگام انزال تأثیر خوبی در تقویت ارگاسم دارد.

4- بعضی اوقات در حین مقاربت وقتی خیلی تحریک می شوید ، مکث کنید و معاشقه کنید یا برای مدت کوتاهی کار دیگری انجام دهید. سپس آلت تناسلی خود را دوباره وارد کرده و ادامه دهید.

 انجام این توقف ها بین دو جنس ، ارگاسم زن و مرد را افزایش می دهد

 5-برای داشتن یک ارگاسم فراموش نشدنی ، هنگام انزال ، عضلات لگن و ران خود را برای چند ثانیه منقبض کرده و دوباره آرام شوید. شما همچنین می توانید عضلات کف لگن را با انجام تمرینات kegel تقویت کرده و یک ارگاسم خوشایند داشته باشید.

6-برخی معتقدند که لذت همراه با درد است. گاهی کشیدن مو ، ضربه به باسن و مواردی از این دست می تواند لذت ارگاسم را افزایش دهد.

7- بسیاری از آقایان هنگام ارگاسم مانند دیوانه ها پمپاژ می کنند! من پیشنهاد می کنم وقتی احساس می کنید به اوج لذت جنسی نزدیک شده اید ، حرکت آلت خود را کم و کند کنید ، در عوض بر روی احساس اسپرم خارج شده از بیضه و ورود به آلت و پرتاب آن از آلت تناسلی تمرکز کنید.

با استفاده از این روش های ساده می توانید ارگاسم خود را تقویت کنید و از رابطه جنسی بیشتر لذت ببرید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *