مقالات

تقویت عملکرد جنسی با مصرف میوه

تقویت عملکرد جنسی با مصرف میوه

تقویت عملکرد جنسی با مصرف میوه

برای تقویت نیروی جنسی تان بهتر است از مواد طبیعی کمک بگیرید این میوه ها و تنقلات سالم می توانند تاثیر زیادی روی تقویت قوای جنسی شما بگذارند باعث افزایش این نیرو در بدنتان شوند و در بهبود عملکرد جنسی تان بسیار تاثیرگذار باشند

آنچه در زندگی زناشویی میتواند به بهتر شدن روابط جنسی کمک کند رژیم غذایی و سبک زندگی مناسب است. شاید باور نکنید اما خوراکیهای زیادی هستند که تاثیر مستقیم بر کاهش یا افزایش میل جنسی در هر کدام از زن و مرد میگذارد. به همین دلیل خوراکیهایی مانند آووکادو، بادام، توت فرنگی و انجیر برای کمک به افزایش عملکرد جنسی باید به رژیم غذایی روزانه اضافه شود.
آووکادو
آنچه شما نیاز دارید: چربیهای اشباع نشده موجود در میوه آووکادو
چرا به آن نیاز دارید:  برای حفظ سلامت قلب و تقویت این عضو مهم، این میوه بسیار موثر است. بسیاری از ما چربیهای اشباع زیادی را از طریق رژیم غذایی روزانه دریافت میکنیم در حالی که آنچه برای سلامت لازم است چربیهای اشباع نشده موجود در برخی خوراکیها مانند آووکادوست.
چه ربطی به میل جنسی دارد: با یک قلب سالم جریان خون به تمام نقاط بدن منتقل میشود و همانطور که معلوم است مردانی که بیماری قلبی دارند دوبرابر بیشتر در خطر ابتلا به اختلال نعوظ هستند.
بادام
آنچه شما نیاز دارید: مواد مغذی و مواد معدنی موجود در بادام مانند روی، سلنیوم و ویتامین E را نیاز دارید.
چرا به آن نیاز دارید: این خوراکی برای سلامت جنسی زنان و تولید مثل بسیار مهم است. ویتامین E برای تولید هورمون های تستوسترون و استروژن بسیار ضروری است.
چه ربطی به میل جنسی دارد: این آجیل میتواند میل و اشتیاق را افزایش دهد. بادام در اصل به عنوان یک محرک جنسی عمل کرده و به باروری کمک میکند.
توت فرنگی
آنچه شما نیاز دارید: اسید فولیک موجود در توت فرنگی را نیاز دارید.
چرا به آن نیاز دارید: این میوه میتواند از نقایص مادرزادی در زنان جلوگیری کرده و به مردان نیز در بالا بردن تعداد اسپرم اهمیت دارد.
چه ربطی به میل جنسی دارد: میتواند به تولید مثل کمک کند. همچنین رنگ قرمز توت فرنگی باعث افزایش میل جنسی میشود. بررسی که در سال 2008 انجام شد نشان داد که برای مردان، زنانی که لباس قرمز میپوشند جذابتر هستند.
یک نکته: اگر شما توت فرنگی را در شکلات تلخ قرار دهید از مزایای هر دو آنها استفاده خواهید کرد. استفاده از شکلات با 70 درصد کاکائو به دلیل داشتن فلاونوئید به بهبود عملکرد عروق خونی کمک میکند.
انجیر
آنچه شما نیاز دارید: محلول و فیبر نامحلول موجود در انجیر لازم است.
چرا به آن نیاز دارید: برای سلامت قلب و رفع گرسنگی مفید است.
چه ربطی به میل جنسی دارد:  باز هم با یک قلب سالم جریان خون به تمام نقاط میرسد. این میوه به ویژه برای زنان بسیار مهم است. غذاهای با فیبر بالا میتوانند احساس سیری ایجاد کرده و آنها را به وزن سالم برسانند و اندام متناسبی برای رابطه جنسی داشته باشند.
مرکبات
آنچه شما نیاز دارید: آنتی اکسیدانها، ویتامین C و اسید فولیک آن را نیاز دارید.
چرا به آن نیاز دارید: به بهداشت باروری مردان کمک میکند. آنتی اکسیدانها در ویتامین C طول عمر بسیار کوتاهی دارند و  به همین دلیل مردان نیاز به مصرف مداوم آن دارند و در این میان مرکبات منبع بسیار خوبی برای دریافت آنتی اکسیدانها هستند.
چه ربطی به میل جنسی دارد:  هنگامی که مرد سالم باشد میتواند در اتاق خواب هم بهتر عمل کند. بیماریهای قلبی و گردش خون ضعیف میتواند عملکرد مرد را تحت تاثیر قرار دهد.
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *