معرفی محصول

بررسی تفاوت های ژل تاخیری و اسپری تاخیری

بررسی تفاوت های ژل تاخیری و اسپری تاخیری

بررسی تفاوت های ژل تاخیری و اسپری تاخیری

در این مقاله به بررسی تفاوت های ژل تاخیری و اسپری تاخیری می پردازیم با ثناطب همراه باشید.

ضرورت استفاده از تاخیری ها 

زودانزالی به عنوان یک مشکل بسیار شایع در میان آقایان، علتی برای نارضایتی هر دو طرف رابطه است. از همین جهت راهکار‌های درمانی بسیاری برای رفع آن ارائه شده است که محصولات تاخیری از جمله این راهکار‌ها هستند. این دو دسته ها در واقع، دو مورد از پرطرفدار‌ترین و البته موثر‌ترین این محصولات هستند، سوالی در رابطه با  استفاده از آنها وجود دارد، اینکه ژل تاخیری بهتر است یا اسپری تاخیری؟ در ادامه برای پاسخ به این سوال به بررسی تفاوت این دو محصول پرداخته می‌شود. 

تفاوت ژل تاخیری و اسپری تاخیری 

این محصولات حاوی مواد بی‌حس‌کننده هستند و از طریق بی حسی موضعی موجب تعویق انزال می‌شوند. از این جهت، هر دو را می توان راهکاری سریع و موثر در این باره دانست. هر چند که تفاوت‌هایی به دلیل ساختار متفاوتشان با یکدیگر داشته و نسبت به یکدیگر دارای مزایای و معایبی می‌باشند. برای بررسی این موارد ابتدا باید به ساختار هر یک از آنها توجه نمود. 

اسپری تاخیری: این نوع علاوه بر مواد تاخیری دارای میزان زیادی هوا و الکل نیز می‌باشد. به علت وجود لیدوکائین، آن هم به میزان زیاد، روی آلت تناسلی احساس سرما ایجاد می‌شود. این در واقع به خاطر بی‌حسی اعصاب آلت است که کار اصلی لیدوکائین می‌باشد و در پی آن مدت زمان انزال افزایش می‌یابد. 

ژل تاخیری: میزان لیدوکائین موجود در ترکیب لوبریکانت ها نسبت به اسپری‌ها کمتر می‌باشد. تقریبا 2 تا 3 درصد لیدوکائین در آنها وجود داشته و این مسئله موجب ضعیف‌تر بودن اثر بی حسی نسبت به اسپری ها می شود. بنابر همین مسئله میزان این ماده در ساختار و ترکیب دو محصول موجب تفاوت در بازه زمانی اثرگذاری آنها شده است. 

تفاوت در کاربرد ژل و اسپری تاخیری  

در یک نگاه کلی ژل و اسپری هر دو در راستای افزایش مدت زمان رابطه مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما لازم به ذکر است که با توجه به درصد بالای لیدوکائین در اسپری‌های تاخیری، این دسته از محصولات گزینه بهتری برای افرادی هستند که مدت زمان انزال آنها بسیار کوتاه‌تر از حالت نرمال بوده، از لحاظ زودانزالی در رابطه وضعیت حادی داشته و نیازمند اثر قوی و سریع هستند.

در برای افرادی که تنها در راستای لذت بیشتر در رابطه به دنبال افزایش مدت زمان آن هستند، استفاده از ژل تاخیری با درصد بی‌حسی پایین تر پیشنهاد می شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *